Nr katalogowy: 1411

Franciszek CZEKAJ (1923-1979)

Nr katalogowy: 1411

Bzy

olej, płótno; 34 x 40 cm;
sygn. p. d.: Czekaj Franciszek;
estymacja: 900 - 1 200 zł