Nr katalogowy: 1412

Franciszek CZEKAJ (1923-1979)

Nr katalogowy: 1412

Witraż

olej, płótno; 61 x 46 cm;
sygn. na odwrocie na krośnie malarskim: CZEKAJ. FRANC.;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł