Nr katalogowy: 1413

Wojciech Otton FLECK (1903-1972)

Nr katalogowy: 1413

Nagi jeździec

olej, płótno; 38,5 x 27,5 cm;
sygn. l. d.: Woj. Fleck.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł