Nr katalogowy: 1414

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 1414

Bez tytułu (72), 1990

akryl, płótno; 80 x 64 cm;
sygn. i dat. p. d.: ćwiertniewicz 90; na odwrocie oznaczenie autorskie: 72 / 8/90
estymacja: 1 400 - 1 900 zł