Nr katalogowy: 1417

Jacek SROKA (ur. 1957)

Nr katalogowy: 1417

Postać, 1987

olej, płótno; 55 x 44 cm;
sygn. i dat. pośrodku u góry: SROKA 1987.
estymacja: 5 800 - 7 700 zł