Nr katalogowy: 1418

Izabella PAJONK [Indi ORLANDO] (ur. 1969)

Nr katalogowy: 1418

W jedności, 2017

akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. l. d.: Indi Orlando;
estymacja: 4 800 - 6 400 zł