Nr katalogowy: 1908

Nr katalogowy: 1908

Sekretera w stylu rokokowym

z odkładanym blatem i podstawą komodową, fornirowana orzechem;
111 x 122,5 x 58 cm; Holandia, po poł. XVIII w. (XVIII/XIX w.).
estymacja: 7 000 - 10 000 zł