Nr katalogowy: 1909

Nr katalogowy: 1909

Szyfoniera późno-biedermeierowska

pięcioszufladowa, fornirowana mahoniem; 130 x 74,5 x 55,5 cm;
Europa Środkowa (Środkowe Niemcy?); ok. poł. XIX w.
estymacja: 5 500 - 7 500 zł