Nr katalogowy: 151

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 151

Córka artysty Julia na schodach do rodzinnej willi na Salwatorze, 1907

olej, tektura, 40,5 x 26,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. śr. d.: 1907 / J. Malczewski.
estymacja: 27 000 - 35 000 zł
Cena sprzedaży 29 000 zł