Nr katalogowy: 152

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 152

Portret dwóch mężczyzn

olej, tektura; 36 x 49 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil / Hofman;
estymacja: 15 000 - 19 000 zł