Nr katalogowy: 1114

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Nr katalogowy: 1114

Wrzosowisko

olej, płótno; 50 x 80 cm;
sygn. śr. d.: WIKTOR KORECKI;
estymacja: 4 500 - 6 000 zł