Nr katalogowy: 1115

Nador VAGH-WEINMANN (1897-1978)

Nr katalogowy: 1115

Wiejskie podwórko

olej, sklejka; 41 x 50 cm;
sygn. p. d.: N. WAGH WEINMANN (ryte końcówką pędzla).
estymacja: 1 400 - 1 800 zł