Nr katalogowy: 1116

Jan BUKOWSKI (1873-1943)

Nr katalogowy: 1116

Kobieta z wachlarzem, 1915

olej, tektura; 49,5 x 47 cm;
sygn. i dat. p. g.: JAN BUKOWSKI 1915.
estymacja: 3 300 - 4 300 zł
Cena sprzedaży 3 500 zł