Nr katalogowy: 1117

J. KOZERSKI, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 1117

Zaloty, 1897

olej, płótno; 42,5 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: J. Kozerski. 1897.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł