Nr katalogowy: 1118

Malarz nieokreślony, Zawadzki, XX w.

Nr katalogowy: 1118

Wrzosowisko, 1934

olej, płótno; 50 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: ZAWADZKI 1934.
estymacja: 2 500 - 3 200 zł