Nr katalogowy: 1407

Katarzyna LIBROWICZ (1912-1991)

Nr katalogowy: 1407

Anemony w wazonie

olej, płyta, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. p. d.: K. Librowicz;
estymacja: 1 300 - 1 700 zł