Nr katalogowy: 1408

Małgorzata KLEYNA-SOBCZAK (ur. 1965)

Nr katalogowy: 1408

Generał, 2017

olej (akryl, olej, pastel), płótno; 70,5 x 50,5 cm
sygn. i dat. na odwrocie: KLEYNA-SOBCZAK / '17.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł