Nr katalogowy: 1409

Małgorzata KLEYNA-SOBCZAK (ur. 1965)

Nr katalogowy: 1409

Ona i on, 2004

olej, płótno; 100 x 73 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: M. KLEYNA-SOBCZAK / Ona, on, 2004 / Er, SIĘ (…).
estymacja: 2 400 - 3 200 zł