Nr katalogowy: 1410

Grzegorz KALINOWSKI (ur. 1962)

Nr katalogowy: 1410

Dokąd lecisz, 1991

olej, płótno; 30 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: Grzegorz / Kalinowski;
estymacja: 2 500 - 2 900 zł