Nr katalogowy: 1411

Krystyna LIBERSKA (1926-2010)

Nr katalogowy: 1411

Pierrot i orchidee, 1987

olej, płyta pilśniowa; 28 x 19,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: LK87;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł