Nr katalogowy: 1412

Tomasz KARABOWICZ (ur. 1971)

Nr katalogowy: 1412

Borowiki, 2016

olej, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. i dat. l. d.: TK w kole oraz 2016 / TOMASZ KARABOWICZ;
estymacja: 1 400 - 1 800 zł