Nr katalogowy: 1413

Włodzimierz DAWIDOWICZ (ur. 1940)

Nr katalogowy: 1413

Motyw religijny - Madonna z Dzieciątkiem

akryl, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. inicjałami p. d.: WD.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł