Nr katalogowy: 1414

Włodzimierz DAWIDOWICZ (ur. 1940)

Nr katalogowy: 1414

Anioł czerwieni, 2015

akryl, płótno; 70 x 60 cm;
sygn. inicjałami p. d.: WD;
estymacja: 1 600 - 2 200 zł