Nr katalogowy: 29

Dariusz MILCZAREK (ur. 1985)

Nr katalogowy: 29

Lustro, 2016

tempera żółtkowa, płótno; 90 x 120 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: D. MILCZAREK / „LUSTRO” / temp. żółtkowa / 90 x 120 / 2016.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł