Nr katalogowy: 30

Xavery DESKUR-WOLSKI (ur. 1988)

Nr katalogowy: 30

Obraz 1, 2017

akryl, płótno; 110 x 141 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: XAVERY WOLSKI 2017 OBRAZ 1.
estymacja: 5 500 - 7 500 zł
Cena sprzedaży 4 500 zł