Nr katalogowy: 1113

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

Nr katalogowy: 1113

Wygnanie z raju, 1955

olej, gwasz, karton; 40,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: VII / 1955 / Kasper Pochwalski;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł