Nr katalogowy: 1114

Max HAENGER - senior (1874-1941)

Nr katalogowy: 1114

Kogut i kury

olej, sklejka; 16,5 x 22,5 cm;
sygn. p. d.: M Hänger sen.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł