Nr katalogowy: 1158

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

Nr katalogowy: 1158

Pejzaż zimowy

olej, płyta; 30 x 43,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł