Nr katalogowy: 1159

JANKOWSKI, XIX w.

Nr katalogowy: 1159

Para wedut

olej, płótno; 21 x 47,5 cm (wymiar każdej z prac);
każda praca sygn. l. lub p. d.: ThJankowski
estymacja: 5 800 - 7 800 zł