Nr katalogowy: 424

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

Nr katalogowy: 424

Treser, 1972

olej, płótno; 34 x 35 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: góra upside [strzałka]
estymacja: 30 000 - 35 000 zł
Cena oferowana 24 000 zł