Nr katalogowy: 425

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

Nr katalogowy: 425

Poborca, 1986

olej, deska; 21 x 12 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: T. / BRZOZOW / -SKI. / 1986. / "POBORCA".
estymacja: 42 530 000 - 35 000 zł