Nr katalogowy: 426

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 426

Zwielokrotniona, 1968

olej, płótno; 90 x 63 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jan Dobkowski / "ZWIELOKROTNIONA" 1968 ROK / olej / 90 cm x 63 cm
estymacja: 40 000 - 50 000 zł