Nr katalogowy: 1425

Anatolij ZVEREV (1931-1986)

Nr katalogowy: 1425

Cerkiew, 1983?

olej, tektura; 50 x 40 cm (w świetle oprawy);
sygn. u góry: AZ 83? (cyrylicą w obrębie kompozycji).
estymacja: 5 200 - 7 000 zł