Nr katalogowy: 1426

Krzysztof DUDZIŃSKI - KaDee (ur. 1953)

Nr katalogowy: 1426

Akt siedzący w kwiatach

olej, płótno; 100 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
estymacja: 2 500 - 3 000 zł