Nr katalogowy: 1434

Leszek NOWOSIELSKI (1918-2000)

Nr katalogowy: 1434

Zachód słońca, 1987

olej, płótno; 33 x 41 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Leszek Nowosielski / AD 1987 ZACHÓD / SŁOŃCA ST. WARSZAWA.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł