Nr katalogowy: 1435

Maria GÜNTNER-KAWALEROWICZ (1916-1996)

Nr katalogowy: 1435

Martwa natura

olej, płótno; 94 x 74 cm;
sygn. p. g.: M. Güntner K;
estymacja: 4 800 - 6 000 zł