Nr katalogowy: 705

Ludwik NAST (czynny od lat 20. XIX w. do ok. 1840)

Nr katalogowy: 705

Solniczka

srebro częściowo złocone próby 12 cechowane, waga 125 g.
Warszawa, ok. 1830
estymacja: 2 400 - 3 200 zł