Nr katalogowy: 706

Jean René BURANDT ? (czynny w Strasburgu od końca XVIII w.)

Nr katalogowy: 706

Tabakierka

srebro cz. złocone cechowane; waga 118 g.
Strasburg?, 1 ćw. XIX w.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł