Nr katalogowy: 822

Nr katalogowy: 822

Waza dekoracyjna

brąz złocony; wys. 34 cm;
Europa Zachodnia (Niemcy? Francja?); lata 90. XIX w.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł