Nr katalogowy: 823

Nr katalogowy: 823

Kandelabr 6-ramienny, z papugą

brąz, odlew złocony; wys. 62,5 cm;
Europa Środkowa, Niemcy?; 4 ćw. XIX w.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł