Nr katalogowy: 1119

Zygmunt DOBRZYCKI (1896-1970)

Nr katalogowy: 1119

Pejzaż

olej, sklejka; 25 x 32 cm;
sygn. p. d.: Z. Dobrzycki.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł