Nr katalogowy: 1120

Zofia CARNELLI-JASIEŃSKA, XX w.

Nr katalogowy: 1120

Wnętrza Wawelu

olej, tektura; 25 x 35 cm;
sygn. p. d.: Cornelli … - słabo czytelny;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł