Nr katalogowy: 1107

Erwin CZERWENKA (1887-1970)

Nr katalogowy: 1107

Pejzaż, 1921

akwarela, papier; 34 x 27 cm;
sygn, dat. i opisany p. d.
estymacja: 2 100 - 2 800 zł