Nr katalogowy: 1108

Stanisław Ignacy Poraj FABIJAŃSKI (1865-1947)

Nr katalogowy: 1108

Baszta Złodziejska na Wawelu, 1919

akwarela, tektura; 73 x 43 cm;
sygn., dat. i opisana l. d.: St. Fabijański Kraków 1919.;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 000 zł