Nr katalogowy: 1110

Zygmunt GRABOWSKI (1892-1939)

Nr katalogowy: 1110

Rekwizycja, 1917

ołówek, akwarela, gwasz, szary papier; 41,5 x 53,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: ZYGMUNT GRABOWSKI 1917 R.;
estymacja: 2 400 - 3 200 zł