Nr katalogowy: 1111

E. MICHROWSKI, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 1111

Para obrazów

Pejzaż ze stawem, ok. 1906; Pejzaż podgórski, 1906
akwarela, gwasz, papier, 33,5 x 49 cm (w świetle oprawy)
estymacja: 8 000 - 10 000 zł