Nr katalogowy: 1112

Antoni SUCHANEK (1901-1982)

Nr katalogowy: 1112

Kwiaty, ok. 1980

olej, płyta pilśniowa; 54 x 62 cm;
sygn. p. d.: Such.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł