Nr katalogowy: 1113

Georg Paul HEYDUCK (1898-1962)

Nr katalogowy: 1113

Studium portretowe

olej, tektura; 55 x 41 cm;
sygn. i dat. p. d.: Georg P. Heyduck / 1919 - ryte końcówką pędzla.
estymacja: 2 300 - 3 000 zł