Nr katalogowy: 1126

Artur KOLNIK (1890-1971)

Nr katalogowy: 1126

Syrena

olej, płyta; 26 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Kolnik.
estymacja: 2 200 - 2 800 zł