Nr katalogowy: 1127

George MAJEWICZ (1897-1965)

Nr katalogowy: 1127

Motyw leśny

olej, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. p. d.: G. Majewicz.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
Cena oferowana 2 400 zł